test

Location: Warsaw, Żoliborz

Szukasz nowych wyzwań? Czy możliwości rozwoju? Chciałbyś mieć realny wpływ na rozwój projektów, które realizujemy dla klientów z Polski i zagranicy?

Dołącz do zgranego zespołu Netwise jako Dynamics 365 Developer!

Zadania

  • Wdrożenie i konfiguracja platformy Microsoft Dynamics 365
  • Migrowanie rozwiązań do najnowszej wersji
  • Planowanie, projektowanie i implementacja modyfikacji w Microsoft Dynamics
  • Tworzenie koncepcji architektury dla nowych rozwiązań
  • Uczestnictwo w procesie zapewnienia jakości wytwarzanego kodu

Wymagamy

  • Microsoft Dynamics CRM 2016/365 – znajomość funkcjonalna i techniczna, min. 3 lata
  • Plug-ins, workflows, Custom Websource,
  • JavaScript – doświadczenie w tworzeniu mechanizmów dostosowań
  • C#, .NET 3.5/4.0+, SQL Server, SSRS – praktyczna znajomość
  • Znajomość dobrych praktyk w zakresie programowania, doświadczenie w testowaniu, continuous integration & delivery
  • Umiejętność zrozumienia złożonej architektury rozwiązania
  • Komunikacja z klientem biznesowym

Mile widziane

  • Znajomość Microsoft Dynamics 2011/2013/2015
  • Doświadczenie w projektach migracyjnych
  • ASP .NET MVC – praktyczna znajomość
  • Doświadczenie w tworzeniu webserwisów (SOAP i/lub REST)
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji Web’owych (HTML, XML, CSS)
  • Znajomość Team Foundation Server (TFS)
  • Certyfikaty Microsoft w obszarze CRM

Języki

Język angielski – znajomość na poziomie umożliwiającym komunikację z klientami zagranicznymi

Oferujemy

  • Szkolenia
  • Certyfikaty
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Mentoring
  • Praca z nowoczesnymi technologiami
  • Dedykowane ścieżki rozwoju
  • Komfortowe miejsce pracy
  • Telefon służbowy
  • Multisport
  • Wyjazdy integracyjne
  • Kawa
  • Zimne napoje

I hereby agree to the processing of personal data included in my application for the needs necessary to carry out the recruitment process carried out by Netwise USA, Inc. I also consent to processing of my personal data for the purposes of any future recruitment processes.

Are you interested?

Contact Us

Subscribe to receive updates on what we’re up and information on the latest developments in CRM, business process management, and business technologies.

Contact Us